Intenzivní rekvalifikační kurz "Obchodní zástupce"Intenzivní rekvalifikační kurz "Obchodní zástupce"60%

Centrum Informační Společnosti Rekvalifikační kurz: Obchodní zástupceProstřednictvím hodnotného kurzu "Obchodní zástupce" si během pouhých tří týdnů osvojíte znalosti a dovednosti na úrovni profesionálního obchodníka. Na základě simulační hře "Unisim" lépe pochopíte vzájemné vazby mezi obchodem, marketingem a dalšími firemními oblastmi. Součástí kurzu je praxe, která Vám přínáší možnost přivýdelku. Úspěšným dokončením vzdělávacího programu obdržíte Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace uznatelné v zemích Evropské unie. Kurz začíná již od 4.11. do 30.11.2015 v prostorách Business Centrum Ohradní v Praze 4.Pro koho je určen kurz "Obchodní zástupce"Intenzivní program je pro všechny, kteří chtějí změnit svou dosavadní profesní kvalifikaci a pracovat tak v nové práci s lepším finančním ohodnocením. O rekvalifikačním kurzu "Obchodní zástupce"Jak již bylo zmíněno, absolvováním tohoto kurzu získáte znalosti zkušeného obchodníka. Po praktické stránce si budete moci vyzkoušet nabízení reálného produktu. Program podléhá akreditaci MŠMT a dle Evropského rámce kvalifikací je hodnocen na stejné úrovni jako maturita. Obsah je rozdělen do dvou částí, hlavní a bonusové. Hlavní součást kurzuorientace v základních marketingových principech,dobrá znalost obchodní činnosti,kalkulace ceny a vyúčtování tržeb,nabídka prodávaného zboží dle daného sortimentu spojená s odborným poradenstvím zákazníkovi,přímý styk se zákazníky.Bonusová součást kurzupraxe v reálných podmínkách v pozici obchodníka s možností vlastního přivýdělku,workshop, v rámci kterého si osobně vyzkoušíte obchodní schůzku a obchodní hovor,hodnotná přednáška z oblasti online marketingu,manažerská simulační hra "Unisim", ve které si vyzkoušíte řidit stěžejní firemní procesy,výukové materiály,vyzkoušení zkoušky na něčisto, případně jeden opravný termín,možnost domluvení termínu kurzu na míru dle jednotlivých preferencí skupiny. Přínos rekvalifikačního kurzu "Obchodní zástupce"zažijete změnu ve svém dosavadním profesním životě a vyzkoušíte si něco zcela nového, zlepšíte své komunikační a prodejní schopnosti,získáte vyšší sebevědomí,lepší pozici na současném trhu práce a orientaci v perspektivním oboru,Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Podívejte se na video, ve kterém se Vám představí samotná společnosti CIS a její kurzy.Kdo pro Vás rekvalifikační kurz připravil?Rekvalifikační přínosný kurz "Obchodní zástupce" pro Vás přichystala firma Centrum Informační Společnosti (CIS), poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. Zaměřuje se především na oblast nové ekonomiky s využitím moderních metod a poznatků z praxe. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.
23 900

Popis

Rekvalifikační kurz: Obchodní zástupce

Prostřednictvím hodnotného kurzu "Obchodní zástupce" si během pouhých tří týdnů osvojíte znalosti a dovednosti na úrovni profesionálního obchodníka. Na základě simulační hře "Unisim" lépe pochopíte vzájemné vazby mezi obchodem, marketingem a dalšími firemními oblastmi. Součástí kurzu je praxe, která Vám přínáší možnost přivýdelku. Úspěšným dokončením vzdělávacího programu obdržíte Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace uznatelné v zemích Evropské unie. Kurz začíná již od 4.11. do 30.11.2015 v prostorách Business Centrum Ohradní v Praze 4.

Pro koho je určen kurz "Obchodní zástupce"

Intenzivní program je pro všechny, kteří chtějí změnit svou dosavadní profesní kvalifikaci a pracovat tak v nové práci s lepším finančním ohodnocením.

O rekvalifikačním kurzu "Obchodní zástupce"

Jak již bylo zmíněno, absolvováním tohoto kurzu získáte znalosti zkušeného obchodníka. Po praktické stránce si budete moci vyzkoušet nabízení reálného produktu. Program podléhá akreditaci MŠMT a dle Evropského rámce kvalifikací je hodnocen na stejné úrovni jako maturita. Obsah je rozdělen do dvou částí, hlavní a bonusové.

Hlavní součást kurzu

 • orientace v základních marketingových principech,
 • dobrá znalost obchodní činnosti,
 • kalkulace ceny a vyúčtování tržeb,
 • nabídka prodávaného zboží dle daného sortimentu spojená s odborným poradenstvím zákazníkovi,
 • přímý styk se zákazníky.

Bonusová součást kurzu

 • praxe v reálných podmínkách v pozici obchodníka s možností vlastního přivýdělku,
 • workshop, v rámci kterého si osobně vyzkoušíte obchodní schůzku a obchodní hovor,
 • hodnotná přednáška z oblasti online marketingu,
 • manažerská simulační hra "Unisim", ve které si vyzkoušíte řidit stěžejní firemní procesy,
 • výukové materiály,
 • vyzkoušení zkoušky na něčisto, případně jeden opravný termín,
 • možnost domluvení termínu kurzu na míru dle jednotlivých preferencí skupiny.

Přínos rekvalifikačního kurzu "Obchodní zástupce"

 • zažijete změnu ve svém dosavadním profesním životě a vyzkoušíte si něco zcela nového,
 • zlepšíte své komunikační a prodejní schopnosti,
 • získáte vyšší sebevědomí,
 • lepší pozici na současném trhu práce a orientaci v perspektivním oboru,
 • Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Podívejte se na video, ve kterém se Vám představí samotná společnosti CIS a její kurzy.

Kdo pro Vás rekvalifikační kurz připravil?

Rekvalifikační přínosný kurz "Obchodní zástupce" pro Vás přichystala firma Centrum Informační Společnosti (CIS), poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. Zaměřuje se především na oblast nové ekonomiky s využitím moderních metod a poznatků z praxe. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.

Podobné kurzy z kategorie

Jak nevyhánět zákazníky z e-shopu

100.0%
Víte, jak nevědomky vyháníte zákazníky ze svých e-shopů… . a připravujete se …

Video-kurz: Jak si poradit s měrnými cenami

0.0%
Video-kurz s titulem "Jak si poradit s měrnými cenami" od autora Michala Duška …

Souboj prodejních technik. Kirš X Toman

0.0%
Sledujte diskuzi dvou zcela odlišných podnikatelů. Co je v dnešní době in?