Jak nevyhánět zákazníky z e-shopuJak nevyhánět zákazníky z e-shopu100%

Dáša Anhelo Víte, jak nevědomky vyháníte zákazníky ze svých e-shopů… a připravujete se tak o peníze?  Ale co kdyby to šlo změnit? Myslíte, že to jde? …To se nedozvíte, pokud si nepřečtete tenhle e-book :Dozvíte se:Co lidi štve a čím je posíláte ke konkurenci..Jaké jsou negativní zkušenosti lidí z některých e-shopů..Jak malými úpravami docílit toho, aby se zákazníkům nakupovalo lépe, snadněji, jednodušeji a tím pádem aby se vraceli a víc utratili Jak formulovat a využít slevy, když už je musíte dávat? Co udělat a jak, aby se vám vyplatilo dávat slevu? Jak pomocí nich správně motivovat zákazníka, aby koupil více?  Nezapomeňte, že sleva má pomoci k ziskům a ne ke ztrátám. Neztrácejte zbytečně penízky Zajímavé tipy na zlepšení a pro inspiraci.Něco o dopravcích a průměrné době dodání Také si přečtete pár slov o budování důvěrya mnoho jiného..Na závěr to nejlepší – „třešnička“, jaký závažný problém má cca 20% eshopů  (a nejsou to obchodní podmínky) .. nepatříte náhodou mezi ně? 
Za email

Popis

Víte, jak nevědomky vyháníte zákazníky ze svých e-shopů…

a připravujete se tak o peníze?

 Ale co kdyby to šlo změnit?

Myslíte, že to jde? …To se nedozvíte, pokud si nepřečtete tenhle e-book :

Dozvíte se:

  • Co lidi štve a čím je posíláte ke konkurenci..
  • Jaké jsou negativní zkušenosti lidí z některých e-shopů..
  • Jak malými úpravami docílit toho, aby se zákazníkům nakupovalo lépe, snadněji, jednodušeji a tím pádem aby se vraceli a víc utratili
  •  Jak formulovat a využít slevy, když už je musíte dávat? Co udělat a jak, aby se vám vyplatilo dávat slevu? Jak pomocí nich správně motivovat zákazníka, aby koupil více?  Nezapomeňte, že sleva má pomoci k ziskům a ne ke ztrátám. Neztrácejte zbytečně penízky ;-)
  • Zajímavé tipy na zlepšení a pro inspiraci.
  • Něco o dopravcích a průměrné době dodání ;-)
  • Také si přečtete pár slov o budování důvěry
  • a mnoho jiného..
  • Na závěr to nejlepší – „třešnička“, jaký závažný problém má cca 20% eshopů  (a nejsou to obchodní podmínky) .. nepatříte náhodou mezi ně? 

Podobné kurzy z kategorie

Nastartujte kariéru obchodního zástupce, snadno a chytře

0.0%
Co potřebujete vědět pro práci obchodního zástupce? Tipy a triky pomocí …

Akademie mezinárodního obchodu

0.0%
V současné době je nejrychleji rostoucí obor mezinárodní obchod s využíváním …

Konference: Umění uzavírání prodeje s Brianem Tracy

0.0%
BRIAN TRACY POPRVÉ V PRAZE. Brian Tracy vystoupí v Praze na konferenci …